Zwycięzcy gry muzealnej "KoLekcja afrykańska"

W dniach od 14 lutego do 3 marca 2024 r., goście muzealni, miłośnicy historii, etnografii i podróżowania mogli wziąć udział w grze edukacyjnej przygotowanej w ramach projektu „Pożegnanie z Afryką”.

Gra cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zgodnie z regulaminem organizatorzy zamierzali nagrodzić 5 osób, wybierając je losowo spośród tych, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi. Jednak jedynie 5 osób złożyło bezbłędnie wypełnione karty gry i one zostały nagrodzone. Wśród pozostałych uczestników, którym udało się  prawidłowo odpowiedzieć prawie na wszystkie pytania (były niewielkie niedociągnięcia) organizatorzy postanowili wyróżnić dodatkowo 5 kolejnych osób losując ich nazwiska z puli 12 graczy. Tym samym mamy:

5 nagród dla: Tomasza Gilewskiego, Octaviana Frukacza-Wollenberga, Michała Rawy, Stanisława Musiała, Zofii Musiał.

5 wyróżnień dla: Franciszka i Hanny Bierła (wspólnie wypełniona karata), Filipa Pawlaka, Jagody Korowiec, Igora Adamczyka, Macieja Kurnatowskiego,

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w grze. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym.

Nagrody będą czekały na zwycięzców w kasie muzeum w budynku przy Wałach Chrobrego 3 w terminie od 10 do 30 kwietnia 2024 r. Kasa muzeum jest czynna od wtorku do niedzieli w godzinach: wtorek – czwartek oraz sobota - godzina 10.00 – 18.00, piątek i niedziela  - godzina 10.00 – 16.00.

Więcej informacji: Dorota Baumgarten-Szczyrska (Dział Edukacji MNS) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 797 705 270