Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
Debata w CDP: Kluczowa dekada. Degradacja, kryzys czy impuls dla samorządu Pomorza Zachodniego?

Zapraszamy na spotkanie promocyjne książki Sławomira Doburzyńskiego „Kluczowa dekada. Degradacja, kryzys czy impuls dla samorządu Pomorza Zachodniego?” połączone z dyskusją o perspektywach rozwoju Szczecina i regionu oraz wyzwaniach, jakie stoją przed samorządami.

Wydarzenie odbędzie 15 marca 2017 roku o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy.

W spotkaniu wezmą udział:
– prof. Aneta Zelek – rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu
– prof. Marek Dutkowski – dziekan Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego
– dr Maciej Kowalewski – adiunkt w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego
– Zbigniew Jagniątkowski – prezes Instytutu Studiów Regionalnych

Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Studiów Regionalnych.

Z treścią publikacji w wersji elektronicznej można zapoznać się na stronie: http://www.pfsp.pl/KluczowaDekada.pdf

Debata: Kluczowa dekada. Degradacja, kryzys czy impuls dla samorządu Pomorza Zachodniego?

Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy,  pl. Solidarności 1

15.03.2017, godz. 17.00