Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
Pomorskie Spotkania Archeologiczne: Dyskretna woń latryny, czyli co archeolog może znaleźć w miejscu sekretnym
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

Zapraszamy na wykład dr. hab. Marcina Majewskiego zatytułowany "Dyskretna woń latryny, czyli co archeolog może znaleźć w miejscu sekretnym" odbywający się w ramach projektu Pomorskie Spotkania Archeologiczne.

Pomorskie Spotkania Archeologiczne - to nowy cykl wykładów, których tematyka będzie poświęcona szeroko pojętej archeologii Pomorza i nie tylko. Prelekcje poprowadzą badacze z najważniejszych ośrodków naukowych województwa zachodniopomorskiego. Cykl przeznaczony jest dla szerokiej grupy osób zainteresowanych archeologią i historią.

Wykłady odbywają się w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3

Program Pomorskich Spotkań Archeologicznych