Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
Akademia Historii Sztuki: „Sztuka starożytnego Egiptu”
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

Zapraszamy w środę, 20 września 2017 roku o godzinie 17.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego na pierwszy wykład z cyklu Akademia Historii Sztuki. Pierwsze spotkanie będzie poświęcone sztuce starożytnego Egiptu. Wykład wygłosi Renata Fabiańska-Grzybowska. Wstęp wolny.

Akademia Historii Sztuki to otwarte wykłady z zakresu historii sztuki, odbywające się od października do kwietnia, w każdą środę. Ze względu na przekrojowy charakter kursu polecamy go w szczególności młodzieży i osobom dorosłym, które pragną rozpocząć swoją przygodę z historią sztuki lub usystematyzować posiadane już wiadomości. Kurs obejmuje szeroki zakres tematów, od sztuki starożytnej po sztukę współczesną, uzupełniony o zajęcia związane z analizą i interpretacją dzieł sztuki. Wstęp wolny.

Program Akademii Historii Sztuki: KLIK