Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
WYSTAWA + VR "ZDZISŁAW BEKSIŃSKI - OPOWIEŚĆ CIENIEM PRZEDŁUŻONA DO 30 GRUDNIA 2017!

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie i liczne prośby publiczności – dotychczas wystawę obejrzało blisko 4000 osób, a projekcja „De Profundis – Beksiński VR” została wyświetlona ponad 1300 razy – zdecydowaliśmy się przedłużyć wystawę „Zdzisław Beksiński – opowieść cieniem” oraz pokazy wirtualnej rzeczywistości do 30 grudnia 2017 roku. Ekspozycję można oglądać w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Sztuki Współczesnej przy ul. Staromłyńskiej 1.

Z biletem na wystawę „Zdzisław Beksiński – opowieść cieniem” lub na projekcję „De Profundis – Beksiński VR” można także zwiedzić ekspozycje stałe i czasowe, znajdującego się po drugiej stronie ulicy Staromłyńskiej, Muzeum Tradycji Regionalnych MNS. Tam między innymi świetnie zaaranżowane wystawy „Złoty wiek Pomorza” oraz „Gabinet Pomorski”. Zachęcamy także do odwiedzenia wystawy czasowej „Barbarzyńskie tsunami”.

Godziny otwarcia Muzeum Narodowego w Szczecinie:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek, środa, czwartek, sobota: 10.00 – 18.00
Piątek, niedziela: 10.00 – 16.00

W soboty wstęp wolny (nie dotyczy projekcji „De Profundis – Beksiński VR” – osobny bilet w cenie 10 pln)

logo pz wzp mkidn