Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
100 LAT RAZEM! 100. Rocznica relacji polsko-amerykańskich

Zapraszamy 6 grudnia 2017 roku o godzinie 12.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy (pl. Solidarności 1) na wyjątkowe wydarzenie „100 lat razem! 100. Rocznica relacji polsko-amerykańskich” organizowane przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce .

Spotkanie rozpocznie prezentacja przygotowana dla uczczenia 100-lecia relacji polsko-amerykańskich, którą poprowadzi Alison Behling, przedstawicielka ambasady amerykańskiej.

O godz. 13:00 za pomocą platformy internetowej uczestnicy spotkania połączą z Ambasadą USA w Warszawie i wysłuchają przemówienia amerykańskiego ambasadora. Po części oficjalnej ambasador Paul W. Jones zaprosi wszystkich na tort.