Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
Jarmark świąteczny, rodzinne warsztaty oraz wspólne kolędowanie z zespołem Harmonic Solution
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa miłą niespodziankę z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! Wspólnie z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Płoni oraz Polskim Towarzystwem Walki z Kalectwem Odzdział Wojewódzki w Szczecinie i Szczecińskim Towarzystwem Kultury zapraszamy na Jarmark Świąteczny, na którym będzie można kupić stroiki świąteczne, bombki, kartki, zabawki dla dzieci, serwetki, frywolitki, biżuterie oraz wiele innych wykonanych własnoręcznie upominków, które mogą okazać się idealnym prezentem pod choinkę. Wszystkie rzeczy prezentowane na stoiskach będą sprzedawane za symboliczne kwoty, a suma uzyskana ze sprzedaży zostanie przekazana na cele charytatywne.

W niedzielę w godzinach 11.00–13.00 w ramach jarmarku odbędą się rodzinne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych i zdobienia pierników oraz wspólnie kolędowanie w godzinach 13.00–15.00 z zespołem Harmonic Solution. W repertuarze znajdą się kolędy polskie oraz zagraniczne.

Zespół Harmonic Solution cechuje różnorodność w gustach i zachowaniach, ale wokalistki łączy zamiłowanie do wspólnego śpiewu

Jarmark świąteczny:

16 grudnia 2017 (sobota), godz. 10.00–18.00

17 grudnia 2017 (niedziela), godz. 10.00–15.00

Muzeum Narodowe w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3. Wstęp wolny

Rodzinne warsztaty świąteczne:

Wstęp: 10 zł od dziecka, opiekun wstęp wolny.

Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązują wcześniejsze zapisy!

Kolędowanie z zespołem Harmonic Solution:

17 grudnia 2017 (niedziela), godz. 13.00–15.00