Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
Warsztaty rodzinne: Bogusław X Wielki i Anna Jagiellonka

Na zakończenie ferii zapraszamy na rodzinne warsztaty z okazji kolejnej rocznicy zaślubin pary książęcej, które będą doskonałą okazją to poznania ich wyjątkowej historii. Dzieci i rodzice dowiedzą się jak doszło do zaślubin, jak wyglądało wesele, a także o czym pisał Bogusław X w listach do swojej żony.

W trakcie rodzinnych warsztatów na wystawie „Złoty wiek Pomorza. Sztuka na dworze książąt pomorskich w XVI i XVII wieku” zostaną zaprezentowane również materiały edukacyjne przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 5–13 lat i ich rodzicach.

Najmłodsi zwiedzający wraz z opiekunami będą mogli skorzystać z zeszytów zadań, kart do gry, puzzli i innych ciekawych materiałów zachęcających do odwiedzenia wystawy uhonorowanej nagrodą w konkursie „Wydarzenie Muzealne Roku – Sybilla 2011”, w kategorii „wystawy historyczne”.

Prowadząca: Krystyna Milewska

Wstęp: 10 zł od dziecka, rodzic wstęp wolny.

Obowiązują wcześniejsze zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona