Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
Spotkania rodzinne w Przełomach

Zapraszamy w sobotę, 17 marca 2018  o godzinie 11.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie–Centrum Dialogu Przełomy (pl. Solidarności 1) rodzinne poznawanie zasobów wystawy stałej Centrum Dialogu Przełomy. Wstęp wolny, możliwa rezerwacja miejsc.

Na spotkania zapraszamy rodziców z dziećmi od 6. roku życia, młodzież z rodzeństwem, dziadków z wnukami. Tradycyjne zwiedzanie muzeum połączone zostanie z motywem przewodnim – dzieciństwem, rodziną, pamięcią wspólną. Z grupą pracują dwie edukatorki. Dzięki temu starsi i młodsi goście MNS–CDP mogą dokładnie zapoznać się z wyjątkową oraz wysoko ocenianą wystawą.

Po zwiedzeniu ekspozycji do rodzin kierujemy specjalną ofertę kawiarni „Przełomy”: do kawy lub herbaty zakupionej przez dorosłych deser lub napój dla dzieci gratis.

Zainteresowani mogą zgłosić swoje uczestnictwo w kasie MNS–CDP telefonicznie (+48) 571 309 239.

Spotkania rodzinne w Przełomach odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca.