Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
KONKURS: Marek Radke. Złoto, srebro oraz...

Tylko do najbliższej niedzieli, 8 kwietnia 2018 roku, w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Sztuki Współczesnej (ul. Staromłyńska 1) można oglądać wystawę „Marek Radke. Złoto, srebro oraz…”

Kto jeszcze nie zobaczył wystawy, to ostania szansa! Mało tego, mamy dla Was niespodziankę –  konkurs, w którym można wygrać katalog oraz gadżety związane z wystawą.

Aby otrzymać prezenty od Muzeum Narodowego w Szczecinie należy odpowiedzieć na proste pytanie: jak autor nazywa swoje kompozycje malarskie, obiekty i instalacje?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 5 kwietnia 2018 do godziny 12.00. Przesyłajcie je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

radke zdjecie