Określ ramy czasowe by filtrować wydarzenia archiwalne lub przeglądaj je w kolejności przewijając stronę w dół.
VIII Dni Australii

Australia w zasięgu ręki - dosłownie! VIII Dni Australii

25 kwietnia 2018, Szczecin
Muzeum Narodowe w Szczecinie - Muzeum Tradycji Regionalnych (Dziedziniec)
ul. Straromłyńska 27

Poczuj Australijski klimat i dowiedz się dlaczego Aborygeni dmuchają w didgeridoo, jak się je vegemate i dlaczego tysiące osób wyjeżdża do Australii się uczyć? Podróżnicze małżeństwo Karolina Sypniewska-Wida i Paweł Wida na stałe mieszkający w Sydney co roku przylatują do Polski aby inspirować ich drugim domem- Australią. W programie prezentacje i filmiki na temat nauki, życia i pracy w Australii oczami uczestników programów ‘Study in Australia’, ‘Work and holiday’ in Australia oraz ludzi na stałe mieszkających po drugiej stronie świata. Dowiecie się jak to jest podróżować przez czerwony outback i posłuchacie opowieści o Australii oczami podróżników! Będzie można zakupić książkę Julii Raczko - Julia jest w Australii. Dodatkowo każdy kto przyjdzie na VIII Dni Australii będzie miał możliwość wygrania BILETU LOTNICZEGO DO AUSTRALII. WSTĘP BEZPŁATNY!

Jako wisienka na torcie zapraszamy do zapisów na Warsztaty sommelierskie z Ambasadorem Win Jacob's Creek- Wojciechem Cyranem- dowiecie się o tym, co kryje się za wyjątkowym smakiem win z Australii oraz jak dobierać wino do potraw, aby podkreślić ich smak. W czasie warsztatów spróbujemy 3 różnych win, które dopasujemy do przekąsek.
Czas trwania: ok 60 min
Warsztaty wyłącznie dla osób pełnoletnich.
ZAPISY ONLINE: koszt 20zł

Więcej szczegółów na www.dniaustralii.com

PROGRAM WYDARZENIA:
15.00-20.00 Darmowe indywidualne konsultacje wyjazdowe. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy

17.30 Otwarcie VIII Dni Australii 2018
17.35 Australijska przygoda campervanem z Perth do Sydney- Karolina Sypniewska-Wida
18.15 Dlaczego właśnie Australia? Poznajcie nas!
18.20 Oczami polskiego studenta - uczestnicy programu 'Study in Australia'
19.00 Możliwości i organizacja wyjazdu do Australii-Paweł Wida