Projekt "www.muzeach" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

Muzeum Narodowe w Szczecinie uczestniczy w przygotowaniach do projektu zatytułowanego "www.muzeach", który chcielibyśmy stworzyć w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Liderem projektu jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Zwracamy się z ogromną prośbą do naszej publiczności i wszystkich zainteresowanych osób, o wypełnienie załączonej ankiety dotyczącej form aktywności i oczekiwań internautów wobec serwisów muzealnych. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli skuteczniej starać się o dofinansowanie naszych działań oraz pełniej odpowiedzieć na potrzeby odbiorców. Wypełnienie ankiety zajmie 10-15 mint.

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

Partnerzy projektu:

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Narodowe w Szczecinie, Muzeum - Zamek w Łańcucie, Muzeum Lubelskie w Lublinie.