Spotkania rodzinne w Centrum Dialogu Przełomy

Zapraszamy na Spotkania rodzinne w Przełomach. Zapraszamy rodziców z dziećmi od 6. roku życia, młodzież z rodzeństwem, dziadków z wnukami. Tradycyjnemu zwiedzaniu muzeum towarzyszyć będzie motyw przewodni spotkań – dzieciństwo, rodzina, pamięć wspólna.

W dniu odwiedzin dla rodzin specjalna oferta kawiarni „Przełomy”: do kawy lub herbaty zakupionej przez dorosłych deser lub napój dla dzieci gratis.

Zainteresowani mogą zgłosić swoje uczestnictwo w kasie MNS–CDP telefonicznie (+48) 571 309 239 lub po prostu przyjść na spotkanie.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2017 r. w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy odbyły się pierwsze spotkania, podczas których kilkupokoleniowe rodziny poznawały zasoby wystawy stałej MNS–CDP.

godnie z przyjętym harmonogramem, w bieżącym roku, w trzecią sobotę miesiąca Muzeum Narodowe w Szczecinie - Centrum Dialogu Przełomy proponuje rodzinne zwiedzanie wystawy.

logo pz wzp mkidn