Wystawa prac pokonkursowych: Najciekawszy list do św. Mikołaja

Zapraszamy na wystawę najbardziej interesujących prac, które wpłyneły na tegoroczny konkurs na "Najciekawszy list do św. Mikołaja". W VII edycji konkursu wzięło udział 246 osób. Prace nadesłano z: Trzcińska –Zdroju, Góralic, Chojny, Widuchowej, Klinisk, Chocenia, Choszczna, Drawska Pomorskiego, Stołecznej i Szczecina.

naglowek 2

Jury w składzie: Krystyna Milewska, Ewa Kimak, Agata Kamińska i Dorota Baumgarten-Szczyrska oceniało prace w 3 kategoriach wiekowych: 5-6 lat, 7-8 lat,  9-10 lat. Ogółem przyznano 37 nagród w tym 9 wyróżnień (2 wyróżnienia za prace wykonane zbiorowo). Uwzględniając wszystkie konkursowe kategorie ostatecznie nagrodzonych zostało  77 laureatów.

Prace konkursowe od 12 grudnia 2019 do 2 lutego 2020 roku można oglądać w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3 (sala konferencyjna).

W soboty wstęp wolny dla wszystkich zwiedzających!

Nagrody w konkursie zostały sfinansowane ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.