Weekend Księgarń Kameralnych w Fice
Muzeum Narodowe w Szczecinie
| Wały Chrobrego 3, Szczecin, Polska

W całej Polsce w księgarniach kameralnych odbywają się wydarzenia mające na celu celebrowanie światowego Dnia Książki oraz przypomnienie, że książki powinno się kupować w księgarni, która niejednokrotnie jest miejscem kulturotwórczym. W ten wyjątkowy weekend zapraszamy do Kluboksięgarni FiKa.

FiKa to zwyczaj zapożyczony ze Szwecji, który oznacza przerwę na kawę, dobry przysmak, spotkanie z przyjaciółmi, znajomymi. Szczecińska FiKa oferuje wyselekcjonowaną literaturę dla młodych czytelników. Jest lokalną, niezależną księgarnią, gdzie spotkasz się z ekspertką, która przekona każdego nie czytającego do sięgnięcia po książkę.  FiKa to miejsce dla wolnych myśli, poznania nowych przyjaciół i przerwy na kawę lub kakao. Przyjdź, spotkaj się z nami, daj się porwać literaturze!

Szczegółowy program dostępny na stronie FiKi