KONKURS: Z Kurierem do Muzeum

Muzeum Narodowe w Szczecinie oraz redakcja „Kuriera Szczecińskiego” zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym z cennymi nagrodami. Zachęcamy zatem Czytelników i miłośników sztuki do wizyty na muzealnych wystawach.

Przypominamy, że zwiedzanie jest oczywiście w odpowiednim rygorze sanitarnym, ale jednocześnie zapewniamy, że nie ma to najmniejszego wpływu na przeżywanie piękna i zgłębianie arcyciekawej historii!

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy na którejś z ekspozycji zrobić selfie lub zdjęcie, najlepiej z egzemplarzem „Kuriera” w dłoni lub w innej kreatywnej postaci (tu pozostawiamy Państwu dowolność). Fotografię należy przesłać do redakcji „Kuriera” na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści e-maila prosimy o wyrażanie zgody na publikację wizerunku) - do końca lipca 2020 r. Kapituła, w której składzie znajdą się dziennikarze oraz muzealnicy, spośród nadesłanych zdjęć wybierze dziesięć, a ich autorzy otrzymają roczny bilet wstępu do Muzeum Narodowego w Szczecinie (dla dwóch osób) oraz publikacje muzealnego wydawnictwa. Najlepsze fotografie zostaną także opublikowane na łamach „Kuriera Szczecińskiego”, stanowiąc dla autorów unikatową pamiątkę.

Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza do trzech szczecińskich gmachów – Muzeum Sztuki Współczesnej, Muzeum Tradycji Regionalnych oraz Muzeum Historii Szczecina oraz na plenerową Wystawę Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych w Gryficach. Gmach Muzeum przy Wałach Chrobrego oraz Centrum Dialogu Przełomy są nieczynne do odwołania. W okresie letnim muzeum jest czynne od czwartku do niedzieli między godziną 12 a 18. Z kolei gryficki skansen dostępny jest do 1 lipca - codziennie od godz. 9 do 15, a od 1 lipca codziennie w godz. 10-18.30. W soboty wstęp jest wolny.

Więcej w artykule na łamach Kuriera Szczecińskiego: KLIK