Забави для дітей молодшого віку  /  Warsztaty dla dzieci z Ukrainy

Національний музей у Щецині Centrum Dialogu Przełomy організовує забави для дітей молодшого віку.

Запрошуємо всіх охочих щосереди з 9 ранку до 13 години до нашого музею за адресою Plac Solidarności 1 (Площа Солідарності 1). Перша зустріч відбудеться 13-го квітня поточного року. Заняття коштує 1zł за дитину, оплата здійснюється в касі музею, обов’язково потрібно сказати касиру пароль «warsztaty» (варштати) після цього він проведе вас до конференц-зали. Запрошуємо також батьків та опікунів долучитися до наших розваг.

Для наших учасників ми приготували шість зон з різними іграми. На початку занять вам покажуть відео ролик з інструктажем українською мовою. Інструктор продемонструє, які завдання необхідно виконувати в кожній ігровій зоні.

Наші працівники на жаль не володіють українською мовою, але ми доведемо, що мова не є перешкодою для спільної гри.

Коженого хто розмовляє польською та українською мовами та має бажання допомогти в рамках волонтерства, запрошуємо приєднатися до нашої команди. Наші контакти: E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Контактний телефон: 572 661 183.

Warsztaty dla dzieci z Ukrainy

Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy organizuje warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z Ukrainy. Zainteresowanych zapraszamy do naszego muzeum w każdą środę w godzinach od 9.00 do 13.00.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 kwietnia 2022 r. Zajęcia prowadzone będą w sali konferencyjnej, w budynku MNS–CDP na pl. Solidarności 1. Koszt udziału w warsztatach to 1 zł od dziecka. Opłaty należy dokonać w kasie muzeum. Na hasło „warsztaty” obsługa pobierze opłatę i pokieruje do sali konferencyjnej. Mile widziani są również opiekunowie/rodzice, którzy mogą dołączyć do zabawy. Dla uczestników przygotowano sześć stacji z różnymi zadaniami.

Wprowadzeniem do zajęć będzie wyświetlany w zapętleniu krótki filmik instruktażowy w języku ukraińskim. Osoba występująca w nim pokaże, jakie zadania należy wykonać przy każdej ze stacji.

Nasi pracownicy niestety nie mówią w języku ukraińskim, ale udowodnimy, że nie stanowi to bariery we wspólnej zabawie.

Osoby komunikujące się w języku polskim i ukraińskim chętne do pomocy w ramach wolontariatu zapraszamy do zgłaszania się do nas (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 572 661 183).