Europejska Noc Muzeów: zgłoszenia Partnerów

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami wracamy do organizacji EUROPEJSKIEJ NOCY MUZEÓW. Tegoroczne obchody zaplanowane są na 14 maja.

Zespół Działu Komunikacji Społecznej Muzeum Narodowego w Szczecinie już po raz 16. zaprasza do współtworzenia tego jednego z największych kulturalnych wydarzeń w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Jak co roku podejmiemy się trudnego wyzwania, jakim jest koordynacja tego przedsięwzięcia.   

Rozpoczynamy przygotowania do opracowania wirtualnej mapy szczecińskich obchodów Europejskiej Nocy Muzeów oraz do kampanii promocyjno-informacyjnej wraz ze wspólną konferencją prasową.  

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Europejskiej Nocy Muzeów prosimy o niezwłoczne przesłanie materiałów (merytorycznych oraz graficznych) do końca kwietnia 2022 roku pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu koordynatorzy ENM: Marta Mizgalska (tel. 797 705 216) lub Daniel Źródlewski (tel. 797 702 997).