Ważny komunikat! 29 czerwca 2022 roku kontakt z MNS będzie utrudniony

Informujemy, że w środę, 29 czerwca 2022 roku, kontakt z administracją Muzeum Narodowego w Szczecinie będzie utrudniony.

Z powodu konieczności przeprowadzenia prac konserwacyjnych oraz modernizacyjnych głównego serwera nie będzie działać poczta elektroniczna, a także część telefonów (elektroniczna centrala). Problem dotyczyć będzie wszystkich działów instytucji – z Biurem Dyrektora oraz Działem Księgowości włącznie.

Zapoznanie się pracowników z wszelką korespondencją otrzymaną tego dnia będzie możliwie po przywróceniu działalności systemu informatycznego.

Utrudnienia nie będą miały wpływu na obsługę klienta i możliwość zwiedzania otwartych tego dnia oddziałów Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego oraz Muzeum Historii Szczecina MNS.