Przegląd piosenki patriotycznej „Śpiewający mały patriota”

Zapraszamy szczecińskie przedszkola do wzięcia udziału w przeglądzie piosenki patriotycznej pt. „Śpiewający mały patriota”, organizowanym przez Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy.

Zadaniem uczestników będzie przygotowanie w maksymalnie 10-osobowych zespołach dwóch utworów w języku polskim o treści patriotycznej. Następnie grupy zaprezentują wybrane utwory przed publicznością podczas obchodów siódmej rocznicy powstania MNS–CDP. Wydarzenie ma na celu wspieranie wychowania patriotycznego dzieci poprzez aktywność artystyczną oraz kształtowanie właściwych postaw przy prezentacji i odbiorze pieśni patriotycznych.

Przegląd odbędzie się we wtorek, 24 stycznia 2023 roku, o godzinie 9.30 w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy, pl. Solidarności 1.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku, 20 grudnia 2022 roku, do końca dnia.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w regulaminie przeglądu.