Świąteczny Kiermasz Książek

Zapraszamy do Muzeum Narodowego w Szczecinie - Muzeum Tradycji Regionalnych na Świąteczny Kiermasz Książek. To doskonała okazja aby sprawić sobie lub najbliższym ciekawy prezent świąteczny!
Kiermasz czynny będzie do 22 grudnia 2019 roku. 

 

W ofercie muzealnego sklepu znajduje się duży wybór pozycji książkowych na temat sztuki, w tym albumy malarstwa, oraz publikacje poświęcone archeologii, etnografii, numizmatyce oraz historii. Zainteresowanych dziejami Szczecina i Pomorza Zachodniego z pewnością zainteresuje duży wybór książek o ciekawostkach i sekretach miasta i regionu. Gros pozycji to także szczecińskie pamiątki (w tym dedykowane Muzeum produkty od Szczeciński Town Shop) oraz muzealne gadżety, związane z wystawami stałymi i czasowymi. Polecamy też koszulki ze sztuką - wciąż powiększającą się kolekcją t - shirtów z dziełami z naszej kolekcji znajdziecie w naszych sklepach oraz na stronie www.t-shirt.pl.

 

Świąteczny Kiermasz Książek w Muzeum Narodowym w Szczecinie to doskonała okazja, żeby uzupełnić swoją bibliotekę, a także wybrać ciekawe prezenty dla najbliższych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 

Publikacje Wydawnictwa Muzeum Narodowego w Szczecinie znajdziecie u nas w specjalnych, obniżonych cenach.

 

Sklep muzealny czynny jest w godzinach pracy Muzeum, czyli we wtorki, środy, czwartki oraz soboty od 10.00 do 18.00, w piątki i niedziele od 10.00 do 16.00. W poniedziałki – nieczynne.