Spotkania rodzinne w Przełomach

29 lutego br. o godzinie 11.00 rozpocznie się, rodzinne poznawanie zasobów wystawy stałej Centrum Dialogu Przełomy. Zapraszamy rodziców z dziećmi od 6. roku życia, młodzież z rodzeństwem, dziadków z wnukami. Tradycyjne zwiedzanie muzeum połączone zostanie z motywem przewodnim spotkań - dzieciństwem, rodziną, pamięcią wspólną.

Z grupą pracują dwie edukatorki. Dzięki temu starsi i młodsi goście CDP mogą dokładnie zapoznać się z wyjątkową oraz wysoko ocenianą wystawą.

Po zwiedzeniu ekspozycji do rodzin kierujemy specjalną ofertę kawiarni „Przełomy”: do kawy lub herbaty zakupionej przez dorosłych dla dzieci deser lub napój gratis.

Zainteresowani mogą zgłosić swoje uczestnictwo w kasie MNS CDP telefonicznie (+48) 571 309 239. Koszt zwiedzania w ramach „Spotkań rodzinnych” 1 PLN od osoby. Dzieci poniżej 6 lat mogą zwiedzać ekspozycję nieodpłatnie.