Koncert z cyklu "Motety Rodziny Bachów" - ODWOŁANY

Szanowni Państwo, zgodnie z decyzją Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, dotyczącą obostrzeń związanych z walką z COVID-19 na terenie całego kraju Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z Muzeum Narodowym w Szczecinie zmuszona jest przełożyć najbliższy koncert z udziałem publiczności.

Koncert z cyklu "Muzyka w dawnym Szczecinie" odbędzie się w pierwszym możliwym terminie po ponownym otwarciu instytucji kultury, a zakupione bilety zachowają ważność. W razie niedogodności nowego terminu koncertu, przyjmujemy zwroty biletów.

Życzymy wszystkim Państwu zdrowia i siły w walce z koronawirusem, do zobaczenia!

Koncert odbędzie się dzięki partnerskiej współpracy Fundacji Akademia Muzyki Dawnej z Muzeum Narodowym w Szczecinie oraz Urzędem Miasta Szczecin, dzięki środkom finansowym Gminy Miasto Szczecin.

FAMD BACH 03 FACEBOOK