Oferta edukacyjna muzeum dostępna od 15 września 2020!

Szanowni Państwo, od 20 marca 2020 roku, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, obowiązuje w Polsce stan epidemii. Jest to z całą pewnością bardzo trudny czas, z którym wszyscy musimy się mierzyć.

Mimo zmieniających się warunków i nowych wyzwań, przed którymi stanęło i staje Muzeum Narodowe w Szczecinie, chcemy dzielić się naszą pasją i przybliżać zbiory naszej instytucji zarówno dzieciom, młodzieży, jak i osobom dorosłym.

Dział Edukacji Muzeum Narodowego w Szczecinie przygotowuje obecnie programy zarówno dla uczniów, przedszkolaków, jak i widzów indywidualnych dostosowane do ograniczeń, jakie zostały wprowadzone w muzeum w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Szczegóły dotyczące oferty edukacyjnej przygotowanej na semestr zimowy zostaną Państwu udostępnione po 15 września 2020.

Więcej informacji udostępnimy wkrótce na naszej stronie internetowej i facebooku.