Muzealne spotkania dla dzieci zamiast Akademii

Szanowni Państwo w związku z ograniczeniami jakie zostały wprowadzone w muzeum w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, tegoroczne edycje Akademii: Brzdąca, Malucha, Juniora oraz Gryfa, a także kursu plastycznego "Muzeum sztuki" zostają zawieszona do odwołania.

Mimo zmieniających się warunków i nowych wyzwań, przed którymi stanęło Muzeum Narodowe w Szczecinie, chcemy dzielić się naszą pasją i przybliżać zbiory naszej instytucji dzieciom, dlatego już od października zapraszamy na cykl muzealnych spotkań dla dzieci dotyczących kultury, historii, etnografii i sztuki. Zajęcia będą się odbywały w soboty, w różnych gmachach muzealnych, od godz. 11.00 do 12.00.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy oraz przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
Szczegóły będą publikowane na stronie internetowej muzeum w zakładce „Aktualności” i „Aktualności edukacyjne”.

Więcej informacji: