45. edycja Olimpiady Artystycznej - etap okręgowy

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju konieczne było wprowadzenie zmian w regulaminie konkursu, które umożliwią przeprowadzenie eliminacji okręgowych w formie zdalnej. W związku z powyższym uczestników Olimpiady Artystycznej zapraszamy do zapoznania się z dokumentami zamieszczonymi na stronie internetowej:

 

https://olimpiada-artystyczna.pl/

 

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół średnich i podstawowych interesujących się kulturą oraz sztuką. Na zwycięzców startujących w sekcji plastyki czekają indeksy na historię sztuki i kulturoznawstwo, dodatkowe punkty na kierunki pokrewne, zwolnienie z egzaminu maturalnego z historii sztuki oraz nagrody rzeczowe w postaci laptopów, tabletów i czytników e-booków.

Konkurs organizuje, w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Stowarzyszenie Przyjaciół Olimpiady Artystycznej z siedzibą w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie:

www.olimpiada-artystyczna.pl

Więcej informacji:

Krystyna Milewska
Sekretarz 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
t
el. 797 705 269

 

OA 2020 plakat L