Konkurs na najciekawszy list do św. Mikołaja - PRZEDŁUŻONY!

UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie konkursem i trudne warunki związane z epidemią, organizatorzy postanowili przedłużyć czas na dostarczenie prac (osobiście bądź drogą pocztową) do 14 grudnia 2020. W związku z tym laureatów konkursu poznamy 23 grudnia 2020.

 

Jak co roku zapraszamy dzieci oraz dorosłych do udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszy i najbardziej pomysłowy list do św. Mikołaja. Tradycyjnie 6 grudnia obchodzimy w Polsce mikołajki. Rankiem tego dnia dzieci dostają upragnione prezenty.

Dorośli, chcąc wspomóc świętego Mikołaja w doborze podarków, często namawiają swoje pociechy do przygotowania listu z wymarzonymi prezentami. Pisanie listów jest pięknym zwyczajem, dzięki któremu dziecko doświadcza magicznej atmosfery, rozwija wyobraźnię, uczy się, że miło jest być obdarowanym, ale dobrze jest też obdarowywać innych. W tym roku, już kolejny raz, chcielibyśmy zaproponować dzieciom w wieku 5–10 lat udział w konkursie na najciekawszy list do świętego Mikołaja. Liczy się forma oraz zawartość listu (na przykład rysunki, teksty). Zapraszamy do wspólnej zabawy! 

 

Prace w formacie co najmniej A4 prosimy nadsyłać do 14 grudnia 2020 (poniedziałek) pod adres:

Muzeum Narodowe w Szczecinie 
Dział Edukacji 
ul. Wały Chrobrego 3, 
70-561 Szczecin

z dopiskiem „List do św. Mikołaja”. Liczy się data stempla pocztowego. Wielki finał konkursu, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, będzie w tym roku wyglądał inaczej. Laureatów konkursu poznamy 23 grudnia 2020 roku (środa), o godzinie 12.00. Informacja ta pojawi się na stronie www.muzeum.szczecin.pl. Na stronie internetowej i Facebooku MNS znajdziecie Państwo galerię z najpiękniejszymi pracami. Nagrody i dyplomy będą czekały na zwycięzców w Dziale Edukacji MNS lub zostaną rozesłane pocztą.  

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorką konkursu - Dorotą Baumgarten-Szczyrską

tel. (+48) 91 4315 270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej informacji oraz regulamin i dokumenty zgłoszeniowe: list do św. Mikołaja