Kolorowy zawrót głowy – cętki, plamki i pazury - warsztaty w muzeum na powitanie wakacji

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat na warsztaty "Kolorowy zawrót głowy – cętki, plamki i pazury. Niezwykła podróż po krajach Afryki Wschodniej".

To propozycja ciekawej podróży z oferty last minute z gwarancją dobrej pogody, wybornego towarzystwa, bezpiecznej podróży i fantastycznej zabawy! W czasie zajęć uczestnicy wyruszą na wycieczkę do wybranych krajów Afryki Wschodniej. Odwiedzą m.in. Kenię, Tanzanię i Etiopię. Poznają ich mieszkańców, kulturę, zwyczaje, bogaty i fascynujący świat zwierząt oraz roślin. Dowiedzą się skąd pochodzi kawa, kim są Mursi, jak zawalczyć o względy kobiet, czy Masajowie skaczą z radości, dlaczego kły rosną na ulicy, ile magii jest w tingatinga, a ile mleka w tykwie oraz z jakiego zakątka pochodzi wielka afrykańska piątka.

DSC 0154

Warsztaty odbędą się w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3.

Czas trwania: 2h (godz. 12.00-14.00)

Prowadząca: Dorota Baumgarten-Szczyrska

Obowiązują wcześniejsze zapisy:
tel. 797 705 270
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wstęp: 10 zł

                                          

Zajęcia realizowane są w reżimie sanitarnym, uczestnicy spotkania zobowiązani są do noszenia maseczek podczas spotkania.