GOTYK - wykład w ramach Akademii Historii Sztuki

Zapraszamy w czwartek, 10 lutego 2022 roku o godzinie 17.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego na wykład „Gotyk”, który poprowadzi Renata Fabiańska-Grzybowska w ramach Akademii Historii Sztuki.

Akademia Historii Sztuki to otwarte wykłady z zakresu historii sztuki, odbywające się w tym roku szkolnym od listopada do maja, w każdy czwartek. Ze względu na przekrojowy charakter kursu polecamy go w szczególności młodzieży i osobom dorosłym, które pragną rozpocząć swoją przygodę z historią sztuki lub usystematyzować posiadane już wiadomości. Kurs obejmuje szeroki zakres tematów, od sztuki starożytnej po sztukę współczesną, uzupełniony o zajęcia związane z analizą i interpretacją dzieł sztuki. 

Wykłady odbywają się w reżimie sanitarnym. W trakcie wykładu należy nałożyć maseczkę oraz zachować wyznaczoną odległość.

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona.

Wstęp: 1 zł uczniowie i osoby uczące się do 26-roku życia w okresie ferii zimowych/ 3 zł osoby dorosłe

 

Program wykładów w roku szkolnym 2021/2022