Mój dom nad Odrą - koncert charytatywny

Zapraszamy na koncert charytatywny w wykonaniu Chóru Collegium Maiorum Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego.

Będzie to pierwszy koncert chóru po zakończeniu stanu epidemii z programem pieśni chóralnych pełnych radości. Wydarzeniu przyświeca szczytny cel – pomoc charytatywna dla mieszkańców ukraińskiego miasta Czerkasy nad Dnieprem. Dziś Polacy goszczą Ukraińców w swoich domach, a dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży cegiełek możliwa będzie pomoc przy odbudowie ich domów w Ukrainie, zniszczonych w wyniku działań wojennych.

Przy wejściu możliwy będzie zakup cegiełek (tylko gotówką), z których zysk przeznaczony zostanie w całości na zakup narzędzi i materiałów budowlanych.

Koncert "Mój dom nad Odrą" odbędzie się 18 czerwca 2022 (sobota), godz. 17.00 na Dziedzińcu Muzeum Narodowego w Szczecinie - Muzeum Tradycji Regionalnych, ul. Staromłyńska 27.