Wielki Finał konkursu na najpiękniejszy list do świętego Mikołaja

Zapraszamy na uroczyste rozstrzygniecie konkursu na najpiękniejszy list do św. Mikołaja oraz otwarcie wystawy pokonkursowej.

Pisanie listów jest pięknym zwyczajem, dzięki któremu dziecko doświadcza magicznej atmosfery, rozwija wyobraźnię, uczy się, że miło jest być obdarowanym, ale dobrze jest też obdarowywać innych. W tym roku, już kolejny raz,  zaproponowaliśmy dzieciom w wieku 5–10 lat udział w konkursie na najciekawszy list do świętego Mikołaja. Liczyła się forma oraz zawartość listu (na przykład rysunki, teksty).

miko jpg copy copy copy

Wielki finał konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 16 grudnia 2022 (piątek), o godz. 12.00 w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorką konkursu - Dorotą Baumgarten-Szczyrską
tel. (+48) 797 705 270

Więcej informacji oraz regulaminy