Arcydziełka - spotkania ze sztuką dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 6–10 lat na warsztaty "O reliefach i dawnych rzeźbach. Średniowiecze" odbywające się w ramach nowego cyklu "Arcydziełka".

W trakcie zajęć uczestnicy będą artystycznie eksperymentować, bawić się formą i kolorem, a przy okazji poznawać historię sztuki, różnorodnych artystów oraz ich twórczość. Każde spotkanie będzie poświęcone jednemu zagadnieniu z historii sztuki w nawiązaniu do zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie. Krok po kroku dzieci zapoznają się z terminami i pojęciami, wykonując prace plastyczne nawiązujące stylem do konkretnej epoki i wybranego dzieła. „Arcydziełka” mają wprowadzić najmłodszych w niesamowity świat sztuki, pokazać im bogactwo barw, kształtów, form i technik w niebanalny sposób. Na uroczyste zakończenie tej edycji „Arcydziełek” zaplanowano rozdanie dyplomów, spotkanie z sztuką ludową oraz wernisaż prac dzieci powstałych na warsztatach. 

Prowadząca: Agata Kamińska 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 797 705 277

Wstęp: 15 zł

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. 

Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych

Program Arcydziełek