Projekcja filmów i warsztaty dla dzieci

W najbliższą sobotę w godzinach 10.00-12.00 będzie można obejrzeć krótkie filmy towarzyszące ekspozycji "Nie zmarnujcie niepodległości. Światło i płomień" Srebra Funduszu Obrony Narodowej.

Dla najmłodszych przygotowany został kącik edukacyjny z ciekawymi kartami pracy. Projekt realizowany jest przez Muzeum Narodowe w Poznaniu przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego raz w partnerstwie z Narodowym Instytutem Muzealnictwa i Ochrony Zabytków.

W najbliższą sobotę o godz. 10.30 zapraszamy również dzieci w wieku 7–12 lat na warsztaty plastyczne "Z miłości do rzemiosła, z pasji do gliny". Jeśli lubicie wyzwania i chcecie spróbować sił w pracy z niezwykle plastycznym materiałem jakim jest glina, to te zajęcia są właśnie dla was. Wspólnie „wyczarujemy” ciekawe przedmioty użytkowe, w których zagoszczą - światło i płomień. Każdy młody rzemieślnik zabierze swoje dzieło do domu.

Zajęcia poprowadzi Dorota Baumgarten-Szczyrska.

Obowiązują zapisy
tel. 797 705 270

Opłata za zajęcia 15 zł.

Warsztaty i projekcje odbywają się w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3 i towarzyszą wystawie czasowej "Nie zmarnujcie niepodległości. Światło i płomień" Srebra Funduszu Obrony Narodowej.