Akademia Gryfa: Mapa Lubinusa

Zapraszamy dzieci w wieku 7–10 lat na zajęcia w ramach muzealnego cyklu Akademia Gryfa. Tym razem prowadząca Ewa Kimak przygotowała warsztaty poświęcone słynnej Mapie Lubinusa zatytułowane „Szczecińskie podróże bez drogowskazów”.

Akademia Gryfa odbywa się zawsze we wspaniałych gotyckich wnętrzach Ratusza Staromiejskiego, czyli w Muzeum Historii Szczecina. Zapraszamy w sobotę, 10 lutego 2024 o godzinie 10.00. Bilety: 15 zł. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy!

Prowadząca: Ewa Kimak
tel. 91 43 15 278

Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych.

AKADEMIA GRYFA to cykl sobotnich spotkań dla dzieci w wieku 7–10 lat, który rozpocznie się w październiku. Raz w miesiącu słuchacze Akademii Gryfa będą podróżować po wnętrzach Muzeum Historii Szczecina, poznając dzieje naszego miasta i jego mieszkańców od czasów najdawniejszych po XX wiek. W czasie spotkań słuchacze dowiedzą się, jak na przestrzeni wieków zmieniał się Szczecin i jak wyglądało życie codzienne szczecinian – rodzina, dom, praca oraz rozrywka.