Akademii Historii Sztuki: architektura i rzeźba baroku

Podczas kolejnego wykładu w ramach Akademii Historii Sztuki, Renata Fabiańska-Grzybowska opowie o architekturze i rzeźbie barokowych.

Zapraszamy w sobotę, 17 lutego 2024 roku, o godzinie 16.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego. Wstęp: 5 zł (bilet edukacyjny).

Akademia Historii Sztuki to otwarte wykłady z zakresu historii sztuki, odbywające się w tym roku szkolnym w każdą sobotę od października 2023 do maja 2024. Ze względu na przekrojowy charakter kursu polecamy go w szczególności młodzieży i osobom dorosłym, które pragną rozpocząć swoją przygodę z historią sztuki lub usystematyzować posiadane już wiadomości. Kurs obejmuje szeroki zakres tematów, od sztuki starożytnej po sztukę współczesną, uzupełniony o zajęcia związane z analizą i interpretacją dzieł sztuki.