GRA MUZEALNA: KoLekcja afrykańska

Zapraszamy muzealnych Gości, miłośników historii, etnografii i podróżowania do udziału w grze edukacyjnej przygotowanej w ramach projektu „Pożegnanie z Afryką”. Jest to propozycja dla wszystkich osób – od lat 10 do 105, które kochają muzea, sztukę afrykańską i dobrą zabawę.

Aby wziąć udział w grze muzealnej KoLekcja afrykańska należy:

– pobrać kartę gry w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego 3
lub z pojemników znajdujących się przy wejściu na wystawy afrykańskie,

– odpowiedzieć na pytania zgodnie z instrukcją zawartą w nich (podkreślić właściwą odpowiedź, uzupełnić, narysować coś). Pytania dotyczą wszystkich trzech wystaw afrykańskich prezentowanych w muzeum i oznaczone są trzema kolorami, które ułatwią osobom biorącym udział w zabawie dotarcie do właściwych eksponatów.

Kolor zielony – szukaj odpowiedzi w przestrzeni wystawy „W afrykańskiej wiosce…”
Kolor brązowy – szukaj odpowiedzi w przestrzeni wystawy „Sztuka Afryki…”
Kolor granatowy - szukaj odpowiedzi w przestrzeni wystawy „Dzieci magii…”

– wrzucić uzupełnioną kartę (z wpisanymi danymi do kontaktu: imię i nazwisko, numer telefonu lub adres e-mail) do specjalnie przygotowanego na ten cel pojemnika znajdującego się na wystawie „W afrykańskiej wiosce…”.

Do udziału w zabawie zapraszamy w dniach od 14 lutego do 3 marca 2024 roku, w godzinach otwarcia muzeum.

Osoby biorące udział w grze zobowiązane są do zakupu biletu wstępu do muzeum zgodnie z obowiązującym cennikiem (https://muzeum.szczecin.pl/bilety-godziny-otwarcia.html).
Uwaga – w soboty wstęp do muzeum jest bezpłatny.

Każdy uczestnik może zgłosić w konkursie tylko jedną kartę gry. Spośród graczy, którzy bezbłędnie odpowiedzą na wszystkie pytania, wylosujemy pięć osób, które otrzymają nagrody.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej 20 marca 2024 roku.

Udział w grze jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody osoby grającej na przetwarzanie jej danych osobowych w zakresie: publikacji listy imiennej laureatów w mediach, na stronie www.muzeum.szczecin.pl oraz na stronie muzeum na Facebooku. W przypadku osób nieletnich wymagana jest zgoda rodziców na udział w grze (gotowy wzór zgody dla rodziców do pobrania z naszej strony; uzupełniony można przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Więcej informacji: Dorota Baumgarten-Szczyrska, Dział Edukacji MNS, tel. 797 705 270, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DO POBRANIAWyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka i udział w grze muzealnej

Kolekcja small