Podsumowanie [wyniki] Gry muzealnej "Pieniądz na Pomorzu..."

Gra muzealna towarzysząca wystawie czasowej „Pieniądz na Pomorzu po pierwszej wojnie światowej” dobiegła końca.

Wśród wielu osób, które zdecydowały się wziąć udział w zabawie, najlepsze wyniki osiągnęli: Krzysztof Gruda, Anna Chandoszko, Iwona Frukacz-Wollenberg, Ewa Ksycka, Jadwiga Ksycka, Błażej Ksycki, Maja Kuczkowska, Joanna Jarocha-Halarewicz, Weronika Gruda, Magdalena Gruda, Sylwia Krzysztofek, Michał Krzysztofek, Zenon Celeban, Marcin Iwański, Jakub Sakowski, Marta Sakowska, Klaudia Jaz, Joanna Figlus. Gratulujemy!

Zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród - od 14 maja (przez tydzień), w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina, ul. Ks. Mściwoja II 8, w godzinach otwarcia (wtorek, środa, czwartek, sobota: 10.00 –18.00, piątek i niedziela: 10.00–16.00).

Nagrody zostały zakupione ze środków Narodowego Banku Polskiego przeznaczonych na projekty realizowane w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom gry.

Więcej informacji: Ewa Kimak (Dział Edukacji MNS) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.: 797 705 278