Akademia Gryfa: Plac zabaw [zmiana terminu!]

UWAGA! ZMIANA TERMINU OSTATNICH ZAJEĆ Z CYKLU AKADEMIA GRYFA!

Zapraszamy na ostanie już spotkanie w ramach Akademii Gryfa. Prowadząca Ewa Kimak zaprasza na warsztaty zatytułowane „Plac zabaw – opowieść o zabawach i zabawkach dzieci w dawnym Szczecinie”.

Finałowe zajęcia odbędą się w sobotę, 8 czerwca 2024 roku o godzinie 10.00 w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina (pierwotna data: 25 maja 2024)

Prowadząca: Ewa Kimak
tel. 91 43 15 278
Opłata: 15 zł od dziecka
Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych.

AKADEMIA GRYFA to cykl sobotnich spotkań dla dzieci w wieku 7–10 lat, który rozpocznie się w październiku. Raz w miesiącu słuchacze Akademii Gryfa będą podróżować po wnętrzach Muzeum Historii Szczecina, poznając dzieje naszego miasta i jego mieszkańców od czasów najdawniejszych po XX wiek. W czasie spotkań słuchacze dowiedzą się, jak na przestrzeni wieków zmieniał się Szczecin i jak wyglądało życie codzienne szczecinian – rodzina, dom, praca oraz rozrywka.