Rozstrzygnięcie 14. edycji konkursu eMeNeS

Wakacyjna edycja gry muzealnej eMeNeS, która w tym roku dotyczyła wystawy „Niesamowita słowiańszczyzna. Sławomir Lewiński 1919-1999” została rozstrzygnięta. Komisja konkursowa wyłoniła dwójkę laureatów, którzy prawidłowo odpowiedzieli na wszystkie pytania.

Gra muzealna eMeNeS to kreatywna zabawa, przeznaczona dla wszystkich osób od 13 roku życia, która w tym roku poświęcona była twórczości Sławomira Lewińskiego i powojennej historii Szczecina. Karta gry zawierała pytania dotyczące głównie eksponatów prezentowanych na wystawie, ale również wydarzeń i miejsc związanych ze Szczecinem.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3 (kasa), w godzinach otwarcia muzeum.