Akademia Gryfa

Zapraszamy dzieci w wieku 7–10 lat na zajęcia zatytułowane "Mapa Lubinusa. Szczecińskie podróże bez drogowskazów" odbywające się w ramach cyklu Akademia Gryfa.

Raz w miesiącu słuchacze Akademii Gryfa będą podróżować po wnętrzach Muzeum Historii Szczecina, poznając dzieje naszego miasta i jego mieszkańców od czasów najdawniejszych po XX wiek. W czasie spotkań słuchacze dowiedzą się, jak na przestrzeni wieków zmieniał się Szczecin i jak wyglądało życie codzienne szczecinian – rodzina, dom, praca oraz rozrywka.

Zajęcia odbywają się w Muzeum Narodowym w Szczecinie, Muzeum Historii Szczecina, ul. Mściwoja II 8.

Prowadząca: Ewa Kimak

tel. 91 43 15 278

Opłata: 10 zł od dziecka

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych.