Konkurs "Moja mała ojczyzna" WSTRZYMANY

W związku z decyzją Premiera RP oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącego zamknięcia szkół i przedszkoli, a także Muzeum Narodowego w Szczecinie dla zwiedzających informujemy, że konkurs zostaje wstrzymany do odwołania.

W związku z dynamiczną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej, oraz e-maili o wszelkich zmianach dotyczących konkursu. Na chwilę obecną wszystkie działania muzeum zostają wstrzymane do końca kwietnia 2020.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt:

Koordynatorka konkursu:
Krystyna Milewska