Konkurs "Moja mała ojczyzna" 2020/2021

Muzeum Narodowe w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie zapraszają uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w XX edycji konkursu z edukacji regionalnej "Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region" realizowanej w 2021 roku.

Tematem przewodnim konkursu będzie temat ubiegłoroczny "Pomorze Zachodnie w okresie średniowiecza".

Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy o Pomorzu Zachodnim oraz kształtowanie tożsamości regionalnej wśród dzieci i młodzieży. W dotychczasowych edycjach uczniowie mieli możliwość poznania dawnej i najnowszej historii regionu oraz zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie. Etap szkolny powinien się odbyć do 19 marca 2021 roku.

Zgłoszenia uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego przyjmujemy do 26 marca 2021 roku pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Moja mała ojczyzna i podać numer szkoły".

Konkurs odbywa się w czterech kategoriach wiekowych:

1. Uczniowie z klas 1–3 szkół podstawowych;

2. Uczniowie z klas 4–5 szkół podstawowych

3. Uczniowie klas 6-7 szkół podstawowych

4. Uczniowie klas 8 szkół podstawowych

UWAGA
W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 i zmieniającymi się obostrzeniami dotyczącymi działalności muzeum w regulaminie konkursu mogą nastąpić zmiany!

ZAŁĄCZNIK NR 1 - TABELA ZGŁOSZENIOWA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

ZAŁĄCZNIK NR. 2 - ZGODA RODZICÓW NA UDZIAŁ UCZNIA W KONKURSIE

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt:

Koordynatorka konkursu:
Krystyna Milewska