Konkurs wiedzy o kulturze świata antycznego WSTRZYMANY. Wyniki etapu szkolnego i materiały do pobrania

Prezentujemy wyniki uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o kulturze świata antycznego w roku szkolnym 2019/2020.

WYNIKI

Jednocześnie informujemy, że w związku z decyzją Premiera RP oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącego zamknięcia szkół i przedszkoli, a także Muzeum Narodowego w Szczecinie dla zwiedzających informujemy, że konkurs zostaje wstrzymany do odwołania.

W związku z dynamiczną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej, oraz e-maili o wszelkich zmianach dotyczących konkursu. Na chwilę obecną wszystkie działania muzeum zostają wstrzymane do końca kwietnia 2020.

Poniżej zamieszczamy materiały do II etapu konkursu:

MATERIAŁY, część I

MATERIAŁY, część II