List do świętego Mikołaja - konkurs ZAKOŃCZONY

Tradycyjnie 6 grudnia obchodzimy w Polsce mikołajki. Rankiem tego dnia dzieci dostają upragnione prezenty. Dorośli, chcąc wspomóc świętego Mikołaja w doborze podarków, często namawiają swoje pociechy do przygotowania listu z wymarzonymi prezentami.

W tym roku, po raz kolejny, chcielibyśmy zaproponować dzieciom w wieku 5–10 lat udział w naszym konkursie na najciekawszy list do świętego Mikołaja. Na prace czekamy do 2 grudnia 2019 roku.

Pisanie listów do świętego Mikołaja jest pięknym zwyczajem, dzięki któremu dziecko doświadcza magicznej atmosfery, rozwija wyobraźnię, uczy się, że miło jest być obdarowanym, ale dobrze jest też obdarowywać innych. 

Istotna jest ciekawa forma oraz zawartość listu (na przykład rysunki, teksty). Prace w formacie co najmniej A4 prosimy nadsyłać do 2 grudnia 2019 roku na adres:

Muzeum Narodowe w Szczecinie
Dział Edukacji
ul. Wały Chrobrego 3                  
70-561 Szczecin

z dopiskiem „List do świętego Mikołaja”.
Liczy się data stempla pocztowego.

 

Wielki finał konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 12 grudnia 2019 roku (czwartek), o godz. 12.00, w Muzeum Narodowym w Szczecinie, Muzeum Tradycji Regionalnych, ul. Staromłyńska 27. 

 

Koordynotorka konkursu: Dorota Baumgarten-Szczyrska
tel. (+48) 91 4315 270
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

REGULAMIN

Załącznik nr 1 (Zgoda na przetwarzanie danych osobowych osoby nieletniej)

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych