Spacer kuratorski „Stettin/Szczecin – jedna historia"

Zapraszamy w czwartek, 23 września 2021 roku o godzinie 17.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego na spacer kuratorski po wystawie „Stettin/Szczecin – jedna historia. Sztuka XIX i XX wieku ze zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie”.

Wstęp - 1 zł (bilet specjalny należy zakupić w kasie Muzeum)

O wystawie opowie dr Beata Małgorzata Wolska – kuratorka wystawy, adiunkt w Dziale Sztuki Europejskiej 1800–1945 Muzeum Narodowego w Szczecinie.

Kolejne Spotkania:
07.10 (czwartek) godz. 17:00 – Różne (od)cienie patriotyzmu. Sztuka polska przełomu Muzeum Narodowego w Szczecinie. Oprowadza dr Beata Małgorzata Wolska
21.10 (czwartek) godz. 17:00 – Stettin/Szczecin – o duszy miasta. Refleksje wokół nowej galerii stałej sztuki XIX i XX wieku w Muzeum Narodowym w Szczecinie. Oprowadza dr Dariusz Kacprzak
14.11 (niedziela) godz. 15:00 – Stettin/Szczecin – jedna historia. Sztuka XIX i XX wieku ze zbiorów Muzeum Narodowego w Szczecinie. Oprowadza dr Beata Małgorzata Wolska

Uwaga! Ze względu na obostrzenia związane z pandemią wirusa COVID-19 liczba osób mogących wziąć udział w oprowadzaniu jest ograniczona. W każdym spotkaniu może wziąć udział 20 osób (wynika to z limitów osób mogących jednocześnie przebywać na sali wystawowej, ustalonych odgórnie). Nie prowadzimy zapisów, o wejściu na wydarzenie będzie decydować kolejność pojawienia się chętnych.