Administracja

Wiesława Kościesza
Kierownik
[javascript protected email address]
Agnieszka Bortnowska
Kierownik Działu Technicznego
[javascript protected email address]
Monika Skowrońska
Specjalista ds. zamówień publicznych
[javascript protected email address]
Eulalia Fronczak-Raś
Specjalista ds. zamówień publicznych
[javascript protected email address]
Elżbieta Szklarska
Specjalista ds. remontowo-budowlanych
[javascript protected email address]
Iwona Zając
Specjalista ds. inwentaryzacji
[javascript protected email address]
Anna Kloczkowska
Specjalista ds. zamówień publicznych
[javascript protected email address]
Andrzej Kulpa
Elektryk
[javascript protected email address]
Mirosław Słupny
Elektryk
[javascript protected email address]
Zdzisław Madaj
Kierowca
[javascript protected email address]
Jarosław Kozłowski
Kierowca
[javascript protected email address]

Biblioteka

Marta Kurzyńska
Kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
Adrianna Jędrzejczak
Adiunkt
[javascript protected email address]

Biuro Dyrektora Muzeum

dr Stanisław Piskorz
Kierownik
[javascript protected email address]
Agnieszka Zimecka
Specjalista ds. kancelaryjno-organizacyjnych
[javascript protected email address]
Marta Cieślak
Specjalista ds. kancelaryjno-organizacyjnych
[javascript protected email address]

Centrum Dialogu Przełomy

Agnieszka Kuchcińska-Kurcz
Kierownik
[javascript protected email address]
Aneta Popławska-Suś
Asystent
[javascript protected email address]
Edyta Szumocka
Asystent
[javascript protected email address]
Ewa Sobota
Asystent
[javascript protected email address]
Paula Sendra
Asystent
[javascript protected email address]

Dyrekcja

Lech Karwowski
Dyrektor
[javascript protected email address]
dr Dariusz Kacprzak
Kustosz dyplomowany
Z-ca Dyrektora ds. naukowych
[javascript protected email address]
Hanna Podsiadła
Z-ca Dyrektora ds. administracyjnych
[javascript protected email address]
Joanna Zawłocka
Główny księgowy
[javascript protected email address]

Dział Archeologii

Krzysztof Kowalski
Kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
Dorota Kozłowska
Kustosz
[javascript protected email address]
dr hab. Anna Bogumiła Kowalska
Kustosz
[javascript protected email address]
dr Bartłomiej Rogalski
Kustosz
[javascript protected email address]
Sławomir Słowiński
Adiunkt
[javascript protected email address]
Izabela Sukiennicka
Adiunkt
[javascript protected email address]
Ewa Górkiewicz-Bucka
Asystent
[javascript protected email address]
Monika Witek
Asystent
[javascript protected email address]
Anna Ryś
Starszy dokumentalista
[javascript protected email address]
dr Michał Adamczyk
Adiunkt
[javascript protected email address]
Grzegorz Durdyń
Asystent
[javascript protected email address]

Dział Edukacji

Krystyna Milewska
Starszy kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
Dorota Baumgarten-Szczyrska
Kustosz
[javascript protected email address]
Ewa Kimak
Kustosz
[javascript protected email address]
Agata Kamińska
Kustosz
[javascript protected email address]
Dorota Obalek-Bylak
Adiunkt
[javascript protected email address]
Michał Pozorski
Asystent
[javascript protected email address]

Dział Etnografii Pomorza

Iwona Karwowska
Kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
Małgorzata Kłosińska-Grzechowiak
Asystent
[javascript protected email address]
Agnieszka Słowińska
Asystent
[javascript protected email address]

Dział Głównego Inwentaryzatora

Elżbieta Baran-Potkańska
Kustosz
Główny Inwentaryzator
[javascript protected email address]
Zbigniew Smoter
Starszy dokumentalista
Koordynator projektu E-muzea
[javascript protected email address]
dr Arkadiusz Piętak
Kierownik pracowni digitalizacji – Fotograf
[javascript protected email address]
Aleksandra Wilgocka
Adiunkt
Administrator merytoryczny bazy danych
[javascript protected email address]
Agnieszka Grądek
Specjalista
Pracownia Digitalizacji Zbiorów
[javascript protected email address]

Dział Informatyki

Rafał Piątkowski
Kierownik
Administrator Systemu Informatycznego
[javascript protected email address]
Paweł Nikończuk
Informatyk
[javascript protected email address]

Dział Kadr i Płac

Małgorzata Nowalińska
Kierownik Działu Kadr i Płac
[javascript protected email address]
Urszula Żmuda
Specjalista ds. kadr i płac
[javascript protected email address]
Agnieszka Janeczek
Specjalista ds. płac
[javascript protected email address]

Dział Komunikacji Społecznej

Elżbieta Jurska
Kierownik
[javascript protected email address]
Daniel Źródlewski
Rzecznik prasowy
[javascript protected email address]
Filip Bylak
Specjalista ds. promocji
[javascript protected email address]
Marek Pietrusewicz
Redaktor angielskiej wersji strony www
[javascript protected email address]
Michał Dłużak
Administrator stron www
[javascript protected email address]
Marta Mizgalska
Specjalista ds. promocji
[javascript protected email address]

Dział Konserwacji

Przemysław Manna
Główny konserwator
[javascript protected email address]
Danuta Kazana
Starszy renowator
[javascript protected email address]
Hanna Szenklewska
Konserwator
[javascript protected email address]
Małgorzata Ciuńczyk
Adiunkt konserwatorski
[javascript protected email address]
Iwona Szramska
Konserwator
[javascript protected email address]
Izabela Działak-Dąbrowska
Starszy konserwator
Pracownia Konserwacji Papieru
[javascript protected email address]
Anna Borowiec
Starszy konserwator
[javascript protected email address]
Maciej Lango
Adiunkt konserwatorski
[javascript protected email address]
Paweł Bosy
Asystent konserwatorski
[javascript protected email address]
Anna Szczucińska
Starszy renowator
[javascript protected email address]
Krystyna Lewkowicz
Renowator
[javascript protected email address]

Dział Kultur Pozaeuropejskich

Ewa Prądzyńska
Kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
Katarzyna Findlik-Gawron
Asystent
[javascript protected email address]
Ewa Sitarek
Młodszy dokumentalista
[javascript protected email address]

Dział Numizmatyki

Genowefa Horoszko
Kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
Mieszko Pawłowski
Adiunkt
[javascript protected email address]

Dział Organizacji Wystaw

Wiesława Holicka
Kierownik
[javascript protected email address]
Paulina Bujko
Kierownik
- czasowa nieobecność
[javascript protected email address]
Grzegorz Czajka
Montażysta wystaw
[javascript protected email address]
Jarosław Napierski
Montażysta wystaw
[javascript protected email address]
Ryszard Plota
Montażysta wystaw
[javascript protected email address]

Dział Sztuki Dawnej

Monika Frankowska-Makała
Kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
dr Ewa Gwiazdowska-Banaszek
Kustosz dyplomowany
[javascript protected email address]
Kinga Krasnodębska
Adiunkt
[javascript protected email address]
Justyna Bądkowska
Adiunkt
[javascript protected email address]
Grażyna Orzeł
Specjalista ds. ikonograficznych i fotograficznych
[javascript protected email address]

Dział Sztuki Europejskiej 1800–1945

dr Szymon Piotr Kubiak
Kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
dr Beata Małgorzata Wolska
Adiunkt
- czasowa nieobecność
[javascript protected email address]
Beata Ganczarewicz
Młodszy dokumentalista
[javascript protected email address]

Dział Wydawnictw

dr Aleksandra Grzemska
Kierownik
[javascript protected email address]
dr Wiktoria Klera-Olszak
Specjalista ds. wydawnictw
[javascript protected email address]
Bartosz Zasieczny
Specjalista ds. wydawnictw
[javascript protected email address]

Dział Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych

Jerzy Baranowski
p.o. Kierownik
[javascript protected email address]
Anna Halak
Referent
[javascript protected email address]
Bernard Sawczyszyn
Rzemieślnik
[javascript protected email address]
Piotr Sawczyszyn
Rzemieślnik
[javascript protected email address]
Piotr Szeląg
Rzemieślnik
[javascript protected email address]

Księgowość

Joanna Zawłocka
Główny księgowy
[javascript protected email address]
Anna Kusznir
Specjalista ds. księgowości
[javascript protected email address]
Barbara Fortuna
Specjalista ds. księgowości
[javascript protected email address]
Krystyna Winiarska
Starsza Księgowa
[javascript protected email address]
Elżbieta Leśniewska
Specjalista ds. księgowości
[javascript protected email address]
Katarzyna Krzemińska
Młodszy specjalista ds. księgowości
[javascript protected email address]

Muzeum Historii Szczecina

Małgorzata Peszko
Asystent
p.o. Kierownik
[javascript protected email address]
dr Anna Lew-Machniak
Adiunkt
- czasowa nieobecność
[javascript protected email address]

Muzeum Morskie

dr Tomasz Budzan
Adiunkt
Kierownik
[javascript protected email address]
Paulina Zadrąg-Osak
Asystent
[javascript protected email address]
Leszek Kocela
Adiunkt
Kierownik Działu Historii Żeglugi
[javascript protected email address]
Włodzimierz Pelczarski
Starszy renowator
[javascript protected email address]

Muzeum Sztuki Współczesnej

Magdalena Lewoc
Kustosz
Kierownik
[javascript protected email address]
Marlena Chybowska-Butler
Kustosz
[javascript protected email address]
Justyna Kęsik
Specjalista ds. magazynowania zbiorów
[javascript protected email address]

Pion Ochrony Informacji Niejawnych

Mariusz Skolimowski
Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych
[javascript protected email address]
Henryk Piecuch
Inspektor do spraw ochrony informacji niejawnych
[javascript protected email address]
Sebastian Trawka
Inspektor bezpieczeństwa teleinformatycznego
[javascript protected email address]
Rafał Piątkowski
Administrator systemu
[javascript protected email address]

Pion Ochrony Muzeum i Bezpieczeństwa Zbiorów

Mariusz Skolimowski
p.o. Kierownik
Kierownik Stałego Dyżuru
Główny specjalista ds. ochrony muzeum i bezpieczeństwa zbiorów
[javascript protected email address]
Edyta Łongiewska-Wijas
Kierownik księgarni
[javascript protected email address]

Pracownicy samodzielni

Anna Suchocka
Specjalista ds. strategii rozwoju
[javascript protected email address]
Agnieszka Kołat
Główny specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
- czasowa nieobecność
[javascript protected email address]
dr hab. Rafał Makała
Kierownik projektu międzynarodowego „Wspólne dziedzictwo, wspólna przyszłość”
[javascript protected email address]
Tomasz Gościmiński
Administrator projektu międzynarodowego „Wspólne dziedzictwo, wspólna przyszłość”
[javascript protected email address]
Michał Dłużak
Inspektor Ochrony Danych
[javascript protected email address]

Sekcja ds. BHP

Henryk Piecuch
Specjalista ds. BHP, ochrony dóbr kultury, OC i inspektor ppoż.
[javascript protected email address]