14. edycja gry muzealnej eMeNeS
Od piątek 28/6/2019 10:00
Do sobota 31/8/2019 18:00
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3

Zapraszamy do udziału w 14. edycji gry muzealnej eMeNeS, która w tym roku dotyczyć będzie wystawy „Niesamowita słowiańszczyzna. Sławomir Lewiński 1919-1999”, prezentowanej w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3. W grze można uczestniczyć od 28 czerwca do 31 sierpnia 2019. 

Gra muzealna eMeNeS to kreatywna zabawa, przeznaczona dla wszystkich osób od 13 roku życia, odwiedzających muzeum w okresie wakacyjnym. Gra eMeNeS jest doskonałą okazją do poznania twórczości Sławomira Lewińskiego i powojennej historii Szczecina.

Karta gry zawiera pytania dotyczące głównie eksponatów prezentowanych na wystawie, ale również wydarzeń i miejsc związanych ze Szczecinem. Aby poprawnie odpowiedzieć na pytania, gracze muszą odwiedzić wystawę, bacznie zwracając uwagę na eksponaty i ich opisy. Udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania może zająć około godziny. 

Aby przystąpić do gry muzealnej „eMeNeS” należy w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3, pobrać kartę gry i pójść na wystawę. Po odpowiedzi na wszystkie pytania wypełnioną kartę należy zostawić w kasie.

Karta gry muzealnej „eMeNeS ” upoważnia do wstępu za 1 zł do gmachu

Muzeum Narodowego w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3, w którym toczy się rozgrywka, wyłącznie w dniu gry (zgodnie z datą wpisaną na stronie tytułowej karty). 

 

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 12 września 2019 (czwartek), o godz. 17.00 w Muzeum Narodowym w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3. Na autorów poprawnych odpowiedzi czekają książki i gadżety muzealne.

 

Zapraszamy do zabawy!

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.