Indiańskie poranki w muzeum - bajkoczytanie dla dzieci
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

"Indiańskie poranki" to kolejna propozycja dla najmłodszych na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób. Spotkanie adresowane jest do dzieci w wieku 5-8 lat i ich rodziców, dziadków oraz opiekunów. W ramach zajęć uczestnikom malowane będą twarze, każdy wykona dla siebie koronę z kolorowych piór i wysłucha  indiańskiej bajki. Bohaterami najbliższego spotkania będą: wieloryb i kruk. Zajęcia trwają 60 minut i odbywają się w ramach programu edukacyjnego towarzyszącego wystawie czasowej Inspirowani naturą. Rękodzieło Indian Amazonii. W hołdzie Borysowi Malkinowi.

Prowadząca: Dorota Baumgarten-Szczyrska

Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych

Opłata: 8 zł/dziecko