Czasowe zmiany cen biletów do gmachu MNS przy Wałach Chrobrego
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Wały Chrobrego 3 | Wały Chrobrego 3

W związku z remontem części gmachu Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego, a tym samym ograniczeniem oferty wystawowej, zostają zmienione ceny biletów wstępu. Od 4 września do 5 października 2018 roku obowiązywać będą następujące ceny:
– bilet normalny: 6 pln
– bilet ulgowy: 3 pln

Ceny pozostałych biletów (np. bilety w ramach programu „Kultura dostępna”) nie ulegają zmianie. W soboty niezmiennie - wstęp wolny!

W gmachu przy Wałach Chrobrego można oglądać arcyciekawe stałe wystawy etnograficzne – „W afrykańskiej wiosce”,  „Sztuka Afryki – między maską i fetyszem”, oraz „Dzieci magii. Afrykańskie lalki i marionetki”. Do stycznia przyszłego roku czynna jest także ekspozycja czasowa „Inspirowani naturą. Rękodzieło Indian Amazonii. W hołdzie Borysowi Malkinowi”. W hallu gmachu można zobaczyć słynną kolekcję kopii rzeź antycznych oraz starożytną ceramikę, czyli wystawę stałą „Antyczne korzenie Europy. Szczecińska kolekcja Dohrnów”