Konkurs plastyczny na wykonanie naszyjnika wodza indiańskiej wioski „Pióro papugi czy ząb jaguara?” rozstrzygnięty!

W dniu 15 listopada 2018 odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie: Ewa Prądzyńska, Katarzyna Findlik, Danuta Kazana, Ewa Kimak oraz Dorota Baumgarten-Szczyrska. Po burzliwej dyskusji i wnikliwej ocenie nadesłanych prac jury postanowiło przyznać nagrody 19 osobom. W konkursie wzięło udział 60 uczniów ze szczecińskich szkół i z Wolina. Uczestnicy konkursu byli niezwykle kreatywni, a poziom prac bardzo wysoki i wyrównany.

Wielki finał konkursu odbędzie się 22 listopada 2018 roku o godzinie 12.00 w gmachu Muzeum Narodowego w Szczecinie przy ulicy Wały Chrobrego 3. Na najlepszych czekają nagrody i dyplomy!

Organizatorzy dziękują wszystkim za udział w konkursie.

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można oglądać do 6 grudnia w przestrzeni wystawy „Inspirowani naturą. Rękodzieło Indian Amazonii. W hołdzie Borysowi Malkinowi”.