Świąteczny Kiermasz Książek

Po raz kolejny zapraszamy na, już tradycyjny, Świąteczny Kiermasz Książek. To doskonała okazja aby sprawić sobie lub najbliższym ciekawy prezent świąteczny!

W ofercie muzealnego sklepu znajduje się duży wybór pozycji książkowych na temat sztuki, w tym albumy malarstwa, oraz publikacje poświęcone archeologii, etnografii, numizmatyce oraz historii. Zainteresowanych dziejami Szczecina i Pomorza Zachodniego z pewnością zainteresuje duży wybór książek o ciekawostkach i sekretach miasta i regionu. Gros pozycji to także szczecińskie pamiątki (w tym dedykowane Muzeum produkty od Szczeciński Town Shop) oraz muzealne gadżety, związane z wystawami stałymi i czasowymi.

Świąteczny Kiermasz Książek w Muzeum Narodowym w Szczecinie to doskonała okazja, żeby uzupełnić swoją bibliotekę, a także wybrać ciekawe prezenty dla najbliższych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Publikacje Wydawnictwa Muzeum Narodowego w Szczecinie znajdziecie u nas w specjalnych, obniżonych cenach, nie zabraknie też drobnych upominków dla gości naszego sklepu.

6 grudnia zapraszamy również na Muzealnego Mikołaja z Głową:

___________________________________________________

Sklep muzealny czynny jest w godzinach pracy Muzeum, czyli we wtorki, środy, czwartki oraz soboty od 10.00 do 18.00, w piątki i niedziele od 10.00 do 16.00. W poniedziałki – nieczynne.